načítavam...
0905 119 338
0905 768 109
kontakty

O nás

O nás

Cestovná agentúra FUNTOUR bola založená v apríli 2006. Našim cieľom je poskytovanie kvalitného cestovateľského servisu pri riešení dovoleniek a cestovateľských plánov našich klientov. Môžeme sa pochváliť každoročne narastajúcim počtom spokojných cestovateľov. Veľmi dobre si uvedomujeme, že len spokojný klient sa znovu vráti a tomu podriaďujeme našu prácu. 

Prevádzkovateľom portálu www.funtour.sk, je spoločnosť PROfun, s.r.o., Štefánikova 49/8, 949 01 Nitra, Slovenská republika. Spoločnosť je zapísana v obchodnom registri OS Nitra, vložka č. 15351/N, oddiel Sro.

Podporu portálu a služby cestovnej agentúry zabezpečuje prevádzka FUNTOUR, na rovnakej adrese ako sídlo spoločnosti. 

Prečo si objednať dovolenku cez funtour.sk ?

- porovnávame ceny dovoleniek na trhu

- na našich stránkach nájdete konečné ceny s povinnými príplatkami od slovenských, českých, rakúskych a nemeckých touroperátorov, zoradé podľa najvýhodnejšej ceny  

-  dodatočné zľavy (vernostné, dôchodcovské, novomanželské a pod.),  na ktoré máte nárok v závislosti od jednotlivých CK, Vám odrátame od konečnej ceny zájazdu. O nároku na takúto zľavu Vás budeme informovať.

Partneri

Sme autorizovaným predajcom a zmluvným partnerom viac ako 80tich cestovných kancelárií (ďalej CK). Partnerské CK sú riadne poistené a fungujú na slovenskom trhu spoľahlivo niekoľko rokov. 
Okrem CK na slovenskom trhu sme tiež autorizovaným zmluvným partnerom vybratých nemeckých, rakúskych a českých CK

Zájazdy

Jednotlivé zájazdy a produkty uverejnené na našom portály prispôsobujeme požiadavkám klientov, dopĺňame ich a aktualizujeme.

Ceny

Garantujeme cenu - Ceny zájazdov nenavyšujeme. Ceny u nás zakúpených zájazdou (príp. ubytovacích kapacít) a podmienky predaja (bonusy, zľavy, akcie, lastminute, first minute ...), sú rovnaké ako u partnerskej CK, ktorá zájazd organizuje.