Text je preložený automaticky cez google translator.

Miesto:
Plávajúci hotel je umiestnený v lodenici a ukotvený na ľavom brehu Dunaja v Bratislave. Je centrálne umiestnený v pokojnej časti mesta, v atraktívnom prostredí priamo pod Bratislavským hradom. Tento nezvyčajný hotel sa nachádza len 1 km od starého mesta a ideálne sa nachádza v blízkosti vlakovej stanice, nákupného centra, diaľnic a výstaviska. V bezprostrednej blízkosti nájdete reštaurácie, bary, krčmy, nočné kluby a verejnú dopravu. Katedrála sv. Martina je vzdialená len 800 metrov a stará radnica je vzdialená 2 km od hotela. Viedeň je vzdialená asi 60 km a letisko M.R. Štefánika je vzdialené asi 15 km.

Vlastnosti:
Môžete sa ubytovať v klimatizovanom hoteli v jednom z 2 apartmánov a jednej z 27 dvojposteľových izieb.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je šatňa, trezor a zmenáreň.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.Pre hostí je hosťom k dispozícii aj úschovňa bicyklov.Ďalšie služby zahŕňajú lekársku pomoc, izbovú službu a práčovňu.Ak chcete pomôcť pri podnikaní, je k dispozícii fax.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a kúrenie taktiež zabezpečujú správne vnútorné prostredie. K dispozícii je tiež minibar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortnou vybavenosťou, ako je prístup na internet, telefón, TV, rádio a WiFi. Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar. Hostia sú rozmaznaní v klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii s oddeleným fajčiarom. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru sú k dispozícii rôzne jedlá à la carte.

Šport/Zábava:
Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Zábava a pestrú zábavu zahŕňajú diskotéku a nočný klub.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Ostatné/informácie/náklady:
Náklady na mieste: Vzhľadom na dane z cestovného ruchu môžu vzniknúť dodatočné náklady na mieste. Výška poplatku sa môže líšiť v závislosti od kategórie hotela, sezóny, dňa príchodu alebo trvania.