Text je preložený automaticky cez google translator.

Hotel Nihal

Hotel Nihal:

Poloha: Hotel sa nachádza na ulici Al Maktoum, v bezprostrednej blízkosti vežových hodín v okrese Deira a len 5 km od medzinárodného letiska v Dubaji. Do centra mesta Dubaj sa dostanete po cca. 2 km.

Vybavenie: Hotel vítá svojich 71 izieb. Na rôzne úrovne domu sa dá dostať výťahom. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú trezor, izbovú službu, práčovňu a konferenčnú miestnosť. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch, hostia zostávajú v kontakte s vonkajším svetom. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie: V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a kúrenie zabezpečujú aj správne vnútorné prostredie. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kávovar je tiež štandardný. K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich. Mimoriadne pohodlie zabezpečuje skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet a TV. Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.

Šport/Zábava/Wellness: Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné zariadenia hotela. Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok. Diskotéka, kasíno a nočný klub poskytujú najlepšiu zábavu.