Text je preložený automaticky cez google translator.

Miesto:
Hotel sa nachádza na ulici Al Maktoum, v bezprostrednej blízkosti vežových hodín v okrese Deira a len 5 km od medzinárodného letiska v Dubaji. Do centra mesta Dubaj sa dostanete po cca. 2 km.

Vlastnosti:
Hotel vítá svojich hostí v 71 izbách. Na rôzne úrovne domu sa dá dostať výťahom. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch, hostia zostávajú v kontakte s vonkajším svetom. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kávovar je tiež štandardný. K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich. Malé doplnky prinášajú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet a TV. Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti hotela. Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok. Diskotéka, kasíno a nočný klub poskytujú najlepšiu zábavu.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú kaviareň a bar. Ubytovanie si môžete objednať vrátane raňajok. Každé ráno sa pripravuje bohatá raňajková večera.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v dome: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.