Text je preložený automaticky cez google translator.

Všeobecný popis:
Globales Acuario je cca. 1 km od piesočnatej pláže PLAYA JARDIN. Mesto Puerto de la Cruz je cca. Vzdialený 1 km. V blízkosti hotela sa nachádzajú rôzne obchody, supermarket je cca. 1 km k dosahu. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 1 km. Najbližší nočný klub je vzdialený 1 km. Pre mobilitu sa nachádza v blízkosti neďalekého požičovňa aj autobusová zastávka (asi 100 metrov od hotela). V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 1 km ďaleko. Letisko (TFN) je cca. 30 km ďaleko. Ďalšie letisko (TFS) je vzdialené asi 92 km.
Vlastnosti:
Renovovaný v roku 2010, tento 6-podlažný, 2-hviezdičkový plážový hotel sa skladá z celkom 31 izieb rozložených v hlavnej budove a 4 prístavby. Ponúka hosťom 24-hodinovú recepciu (check-in od 14:00, check-out do 12:00), lobby, výťah a trezor (za poplatok). Reštaurácia (klimatizovaná) zabezpečuje fyzickú pohodu. V dvoch baroch v hoteli sa tešíte na Vašu návštevu. Hotelové Wi-Fi je možné využiť za poplatok. Služba prania je za poplatok.
pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa bazén. Tu sú k dispozícii bezplatné dáždniky a lehátka. Osviežujúce nápoje je možné prijať priamo pri bare pri bazéne.
Stravovanie:
Raňajky formou švédskych stolov.
Šport/Zábava:
Športové a zábavné aktivity: biliard a stolný tenis. Golfové ihrisko sa nachádza 2 km od hotela. Zábava pre dospelých: miestnosť pre dospelých.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služby: angličtina a španielčina. Kreditné karty: Euro/MasterCard a Visa.
* Od 08.02.18 hotel ACUARIO ponúka žiadne ďalšie pikniky.