Text je preložený automaticky cez google translator.

Hotel Kategória: 3,5 Hviezdičky:
Exkluzívny hotel priamo v Mall of the Emirates

Miesto:
Hotel Golden Tulip Al Barsha sa nachádza v dubajskej štvrti Al Barsha, neďaleko Sheikh Zayed Road. Slávny obchodný dom Mall of the Emirates so svetoznámym lyžiarskym sálom je vzdialený len pár krokov od hotela. Vychutnajte si úchvatný vkus tohto živého mesta. Navštívte pláž Jumeirah so slávnym Burj Al Arab, obdivujte najvyššiu budovu na svete - Burj Khalifa - alebo si prechádzajte do nákupného centra v jednom z nákupných centier. Len 10 minút od hotela je Madinat Jumeirah alebo Ibn Batutta Mall.

adresa:
Golden Tulip Al Barsha
Al Barsha
125962 Dubaj
Spojené Arabské Emiráty
Tel: 971 4 341 7750
Fax: 971 4 341 7751

Vlastnosti:
Priateľský hotel pozostáva z celkom 125 izieb. K dispozícii je lobby s recepciou, kaderník, výťahy, business centrum, konferenčné miestnosti, reštaurácia a bar.
Krásna vonkajšia časť zahŕňa príjemný bazén. Tu môžete relaxovať a odpočinúť si po namáhavej prehliadke alebo nákupnej ceste.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Štýlové a elegantne zariadené izby s vaňou/sprchou/WC, satelitnou TV, trezorom, klimatizáciou, telefónom, minibarom (za príplatok), písacím stolom a žehličkou a žehliacou doskou.

Spí mladšie hostí:
Upozorňujeme, že pre hotely v Spojených arabských emirátoch je bežné pre 2 dospelých a 1 dieťa a pre deti do 12 rokov, ktoré zostávajú v posteli svojich rodičov. Maximálne jedno prístelka závisí od dostupnosti za poplatok cca. 35 EUR/noc. Dajte nám vedieť pri rezervácii. Príplatok je splatný na mieste a nie je zahrnutý v cene.
V dvojlôžkovej izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby a 2 deti. Pri rezervácii s 2 dospelými a 2 deťmi môže dieťa do 18 rokov spať v posteli svojich rodičov.

Stravovanie:
Raňajky
Pri rezervácii ubytovania s raňajkami si môžete dopriať bohaté raňajky formou bufetu.
polpenzia
Máte na výber medzi raňajkami a obedom alebo raňajkami a večerou formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Šport a zábava:
Hotel ponúka fitnes centrum a saunu.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že turistické dane Dubai/Jebel Ali sa vyberajú na základe rozhodnutia vlády Dubaja. Daň z cestovného ruchu Dirham sa platí v hoteli zvlášť v závislosti od klasifikácie hotela.

Robiť za izbu a noc:
5 hviezdy Hotely/ubytovanie: 20 AED (cca 4 euro)
4 hviezdičkové hotely/ubytovanie: 15 AED (cca 3 Euro)
3 a 2 hviezdičkové hotely/ubytovanie: 10 AED (cca 2 Euro)
podliehajú zmenám

Turistická daň NIE je pre Emirates: Ajman, Sharjah, Fujairah alebo Umm al Quwain.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Pre Vašu informáciu:
Upozorňujeme, že pre rezervácie v SAE je minimálny vek pre jedného cestujúceho 21 rokov.

Po príchode si zvyčajne vyžadujú uloženie kreditnej karty alebo vkladu v hotovosti ako zábezpeku za vedľajšie poplatky. Ďalšie informácie, napr. o výške zálohy dostanete na recepcii hotela.

Informácie o požiadavkách vstupné a VISA:
Po príchode budete potrebovať cestovný pas platný 6 mesiacov po dobe cesty. Deti do 16 rokov musia mať pas (s fotografiou). Vstup s preukazom totožnosti nie je možný.

Občania nasledujúcich krajín nepotrebujú víza pred príchodom:
Nemecko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Veľká Británia, Írsko, Taliansko, Chorvátsko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Slovinsko, Španielsko, Česko, Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Maríno, Lichtenštajnsko, USA, Austrália, Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong.

Občania iných krajín musí požiadať o vízum pred príchodom. Pre spracovanie víz cca. Potrebných 10 dní. Vizuálne zrakovo postihnuté osoby by preto nemali robiť krátkodobé rezervácie.

Upozorňujeme, že hostia z Tuniska, Egypta, Alžírska a Maroka bez nemeckého občianstva alebo nemeckého rezidenta majú ťažkosti pri získavaní víz a vstupu do Spojených arabských emirátov.

Ak potrebujete vízum, prosíme Vás, aby ste nás písomne ​​informovali, a to oznámením e-mailom. Naše servisné stredisko Vám potom pošle všetky ďalšie informácie. Informujte sa prosím aj na našej webovej stránke pod položkou/VISA pod :.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade majú hotelieri nárok na následnú platbu na mieste alebo odmietnutie rezervácie!

Dôležité informácie:
V Spojených arabských emirátoch sa veľa konštrukcií deje, takže je pravdepodobné, že dôjde k ľahkému šumu a malým vizuálnym obmedzeniam. Najmä hotely využívajú zaneprázdnené letné mesiace (od mája do polovice septembra, vrátane ramadánu) na vykonanie potrebnej údržby. Najmä postihnuté sú bazény, reštaurácie, rekreačné zariadenia alebo dokonca pláže. Tieto môžu byť tiež ovplyvnené dočasnými uzávermi. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je alebo len oznámila v krátkej dobe. Chápeme, že na to nemáme vplyv.

Poznámka pre ramadánu:
Vezmite prosím na vedomie tradičný pôstny mesiac Ramadánu, ktorý sa očakáva, že sa uskutoční od 06.05.2019 do 05.06.2019 v roku 2019.

V priebehu dňa pred západom slnka tentokrát nemajú hosťovia hostia žiadnu výhodu (napríklad nápoje a jedlá sa podávajú len v obmedzených priestoroch počas dňa). Niektoré reštaurácie a bary môžu byť počas tohto obdobia zatvorené. Okrem toho niektoré hotely obmedzujú spotrebu alkoholických nápojov a večernú zábavu (napríklad živú hudbu).

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.