Text je preložený automaticky cez google translator.

Hotel Al Falaj Hotel

Al Falaj:

Poloha: Centrálne sa nachádza v okrese Ruwi, len pár minút jazdy od Muttrah Souk, Múzeum starého mesta a Corniche v Muttrah. Letisko Muscat je v cca. 25 km k dosahu.

Vybavenie: Tento zrekonštruovaný hotel sa skladá z celkom 140 izieb. Súčasťou hotela je lobby s recepciou a prístup na internet (za poplatok). Medzinárodné jedlá a tradičné ománske jedlá sa môžu konzumovať v niekoľkých reštauráciách. Okrem toho si môžete vychutnať chladné občerstvenie a občerstvenie v športovom bare "Café des Sports" alebo v bare "The Pub", kde sa ponúka živá hudba, "Nuts & Bolts". Dva bazény Vás pozývajú na pobyt.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba (DR): Izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, prístupom na internet (za príplatok), trezorom, satelitnou TV, minibarom a klimatizáciou.

Šport/Zábava/Wellness: Fitness centrum, Sauna a parná sauna (v cene), Tenis a squash (za poplatok)

Poznámky: Vstupné požiadavky pre nemeckých občanov: potrebujete min. 6 mesiacov po platnom cestovnom pasu.Pas nesmie obsahovať žiadne víza z Izraela.Deti potrebujú svoj vlastný pas s fotografiou a individuálnym vízom.Visa pri príchode za poplatok RO 5,00 (cca 10,00 €), platné do 10 dní.Pre vízum do jedného mesiaca pobyt RO 20,00 (cca 40,00 €) pre: Vezmite prosím na vedomie, že vďaka miestnemu zákonu, hotely nie sú oprávnené slúžiť alkoholické nápoje pred 12:00.Okrem toho platia nasledujúce podmienky: sobota štvrtok: žiadna výdaja alkoholu medzi 15:00 18:00; Piatok bez alkoholu pred 14:00: Vezmite, prosím, na vedomie, že v svätom mesiaci pôstu Ramadan (06.06.16 - 06.07.2016) môžu existovať obmedzenia v hotelových prevádzkach.Počas tohto obdobia nie je alebo len čiastočne sa podáva alkohol a jedlá sa podávajú počas dňa iba v uzavretých priestoroch.Pri registrácii nie sú prijímané žiadne kreditné karty. Vezmite prosím na vedomie, že pri obchodnej praxi v hoteloch v Ománe sa pri registrácii vyžaduje kreditná karta alebo záloha v hotovosti.Tento vklad sa vráti pri odhlásení.Pokiaľ je však niečo spotrebované z minibaru, v reštaurácii alebo v iných hotelových zariadeniach, príslušné náklady budú z vkladu odpočítané.Poznámka Vekové limity v hoteloch: Vezmite prosím na vedomie, že hotely v Ománe nepripúšťajú cestujúcich cestujúcich mladších ako 21 rokov bez staršieho opatrovníka (rodiča alebo príbuzných).Okrem toho sa alkohol nesmie používať na osoby mladšie ako 21 rokov.