Text je preložený automaticky cez google translator.

Hotel Vrissiana Beach

Pláž Vrissiana:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži. Centrálne umiestnený v meste Protaras. Nákupné a zábavné zariadenia a reštaurácie sú cca. 200 metrov od hotela. Na letisko Larnaca je cca. 65 km.

Vybavenie: Tento novo zrekonštruovaný hotel pozostáva z celkom 136 izieb a ponúka hosťom vstupnú halu s recepciou, posedenie, internetový kútik (za poplatok)/WLAN (za poplatok), bufetová reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie (platí sa, rezervácia je nutná). , Bary, TV kútik, obchod a kúpele. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza 1 sladkovodný bazén, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky. Kúpeľné uteráky sú k dispozícii v bazéne za zálohu. Práčovňa a zdravotné služby sú k dispozícii za poplatok. Kreditné karty: VISA, Mastercard, Amexco.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (cca 25 qm) disponujú vaňou/WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitnou TV s hudobným kanálom, Mietsafe (s Ultra AI vrátane), mini bar (za poplatok), kávovar/Teezubereiter, klimatizácia a balkón. Dvojposteľová izba s výhľadom na more a výhľad na more s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok. S rovnakým vybavením je obmedzený počet dvojlôžkových izieb s najlepšou cenou.

Šport/Zábava/Wellness: V cene: Tenis (umelý trávnik), stolný tenis a fitnescentrum. Počas dňa animácie a poplatkov: svetlá pre tenis, parný kúpeľ, saunu, masáže a všetky aplikácie vo wellness centre, potápanie a rôzne vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi.

Deti: Samostatný detský bazén, detské ihrisko. Posteľná služba je k dispozícii za poplatok (rezervácia je nutná).

Poznámky: 4-hviezdičková kategória krajinyV rovnakej dobe je večera povinná okolo vhodného oblečenia okolo: nosiť všestranné náramok.