Text je preložený automaticky cez google translator.

Moderný hotel so štýlovou atmosférou v pláže.

Poloha: priamo na jemnej piesočnatej, mierne svahovacej pláži. Po Protarase cca. 100 m. Prepravný čas z letiska v Larnake je cca. 45 až 95 minút.

Vybavenie: Kompletne zrekonštruovaný hotel sa skladá z 136 izieb rozložených na 6 poschodiach a ponúka lobby s recepciou, výťahy, WLAN v hale (za poplatok), bufetová reštaurácia, a la carte reštaurácia (mexická) a bary. Vonku sa nachádza bazén a snack bar pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne, na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba (A1-3A) s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, mini chladničku alebo minibar (na vyžiadanie za poplatok), klimatizácia, požičiavanie trezorov, LCD TV so satelitným príjmom, telefón, kúpeľňa s vaňou a integrovanou sprchou, WC, sušič vlasov a balkón na pozemnú stranu. Voliteľne k dispozícii s bočným výhľadom na more (A2-3B) alebo priamym výhľadom na more (A2-3C). Akčná miestnosť (A2R), s obmedzenou dostupnosťou (žiadne priania na zariadenie a umiestnenie), ako napríklad A2A. Priestranná obývacia izba (A2K) v horných poschodiach s výhľadom na more, v opačnom prípade A2A.

Jedlo a pitie: Polpenzia alebo All Inclusive. Pre polpenziu voliteľný obed alebo večera z bufetu. Na večeru sa požaduje vhodné oblečenie (inteligentné príležitostné).

All Inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu v hlavnej reštaurácii. 1x za týždeň večera v reštaurácii à la carte. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje: od 10:00 do 24:00. S jedlom pivo, domáce víno, nealkoholické nápoje. Občerstvenie od 10.30 do 12.00 a od 15.00 do 17.30, studené občerstvenie od 22.00 do 23.30. Káva, čaj, pečivo od 16:00 do 17:00.

Zábava: Subtílna, medzinárodná animácia. Pravidelná živá hudba večer.

Šport/Aktivity: Zahrnuté: telocvičňa, tenis (vybavenie a svetlomet za poplatok).

Wellness: Za poplatok: parný kúpeľ, masáže a procedúry (na vyžiadanie) a sauna.

Rodiny: detské menu, samostatný detský bazén.

Informácie: Platobné karty: Amex, MasterCard, VISA; Kategória krajiny: 4 hviezdičky; Servisné jazyky: nemčina, angličtina.

Poznámky k rezervácii: Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2019:
Poznámka: Otvorené od 01.05.-31.10.2019. Minimálny pobyt 5 nocí.

PODPIS COMFORT

Vždy zahrnuté: • Rezervácia sedadla pre charterový let so Condorom • Voucher leteckej služby vo výške 10 € • FlexOption • Železnica a lietať 2. trieda • Kvalitný sprievodca
Voliteľné a la carte: • trieda Condor Premium • súkromný prevod

Condor Airshoppen: Návštevníci hotela Thomas Cook Signature dostanú poukážku Airshoppen v hodnote 10 €. Vybaviteľný s minimálnym obratom 60 € na všetkých letoch s Condor.

Vaša výhoda: Až 12% včasného bonusu na vtáky, ako aj ďalšie cenové výhody v konkrétnych termínoch nájdete v samostatnej cenovej časti.