Text je preložený automaticky cez google translator.

Ultra All inclusive
  • Raňajky (7.30-10am), obed (12.30-14.30) a večera (18.30-21.30) formou bufetu
  • Občerstvenie mimo jedla (10.30-12, 14.30-17 a 22-23 hodín)
  • Zmrzlina pre deti i dospelých (10-22)
  • Výber miestneho alkoholika (pivo, víno), ako aj nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje a teplé nápoje (10-24 hod.)


Miesto: Protaras

Poloha: Centrálne a priamo na krásnej, mierne svahovitej piesočnatej pláži Protaras. Neďaleko sa nachádza centrum mesta s množstvom reštaurácií, taverien a rôznych obchodov. K dispozícii je autobusová doprava do miest Paralimni a Ayia Napa.

Vybavenie: Dobre spravovaný hotelový komplex s celkom 138 izbami na 5 poschodiach. K vybaveniu patrí recepcia, výťah, bar, snack bar, reštaurácia, TV miestnosť a WLAN, ako aj internetový kútik (za poplatok). Vonku je bazén a slnečná terasa s ležadlami, vankúšmi a slnečníkmi (pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok). Občerstvenie je k dispozícii v bare pri bazéne.

Izby: Priateľské a atraktívne zariadené, s vaňou, sušičom vlasov, balkónom na strane pozemku, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom s hudobným kanálom, chladničkou (za poplatok), zariadením na prípravu kávy/čaju a Mietsafe (DZ/DA). Alternatívne je možné rezervovať izby s bočným (DZA/DAA) alebo priamym výhľadom na more (DZM).

Stravovanie: Polpenzia alebo Ultra All inclusive. Raňajky formou švédskych stolov, s polpenziou doplnková večera v menu alebo formou bufetu.

Deti: Mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, detský bazén. Opatrovanie detí (za poplatok). detské menu.

Športové cene: posilňovňa, stolný tenis.

Šport za poplatok: tenis, ako aj rôzne vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia, za poplatok).

Zábava Zahrnuté: Pravidelné folklórne večery, karaoke, živá hudba a BBQ (všetko bez poplatku).

Poznámka: Železnica a letka je súčasťou balenia. Platí pri rezervácii balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odchod v rámci nemeckej železničnej siete (2. trieda), s výnimkou verejnej dopravy.

Hotelové a/alebo iné služby sú poskytované v angličtine alebo v miestnom jazyku. Nemožno zaručiť konzistentnú nemeckú jazykovú službu!