Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Tento plážový hotel vhodný pre rodiny je ideálny pre relaxáciu a nachádza sa priamo na pláži. Turistické centrum mesta Protaras je vzdialené len pár metrov a Paralimni je vzdialené asi 8 km.

Vybavenie: Klimatizovaný hotel má 140 dvojlôžkových izieb.Ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Zariadenie pozostáva z bezpečné a zmenárne.Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.Okrem obchodov so suvenírmi nájdete viac obchodov.K domu patrí krásna záhrada a detské ihrisko.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.K vybaveniu patrí anglicky a nemecky hovoriaci personál, platená služba hlídania detí, starostlivosť o deti, lekárska pomoc, práčovňa, kaderníctvo a mince práčovňa.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Komfortné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, káblovým pripojením na internet, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, telefónom, trezorom, balkónom alebo terasou a TV (D). Klimatizácia je individuálne nastaviteľná. Možnosť rezervácie na výlučné použitie s balkónom (DE).
Okrem dodatočného poplatku aj s bočné (DMS), jednorázové použitie s čiastočným výhľadom na more a balkónom (DES) alebo výhľad na more (DM) rezervovateľné.

Rezervovateľné možnosti jedla: HB: Raňajky a večere formou bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
AI: raňajky, obed a večera. Občerstvenie a káva/čaj počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v inzerovaných časoch na príslušných otvorených pruhoch. Dovážané nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú. B. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: tenis a fitness. Večerné predstavenia sú ponúkané na zábavu v závislosti od počasia a sezóny.
Pre aktívny oddych ponúka hotel stolný tenis a zábavný program.

Detský bazén: Dieťa
detský zábavný
stráženie detí

Wellness: Hotel Vrissiana Beach ponúka parný kúpeľ, saunu, masáže a turecké kúpele.

Hotelové služby: Wi-Fi hotspotov
Prevádzková doba recepcia: 24 hodín

Kreditné karty Hotel: Euro/MasterCard, VISA a American Express