Text je preložený automaticky cez google translator.

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento plážový hotel vhodný pre rodiny je ideálnym miestom na odpočinok a nachádza sa priamo na pláži. Turistické centrum mesta Protaras je vzdialené len pár metrov a Paralimni je vzdialené asi 8 km.

adresa:
Protaras
Cyprus
Tel .: 375 23 833444
Fax: 357 23 831221

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel má 140 dvojlôžkových izieb.Ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Zariadenie pozostáva z bezpečné a zmenárne.Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.K dispozícii sú aj obchody.K domu patrí krásna záhrada a detské ihrisko.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.K vybaveniu patrí anglicky a nemecky hovoriaci personál, služba hlídání detí, starostlivosť o deti, lekárska pomoc, práčovňa, kaderníctvo a mince práčovňa.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardný balkón.Niektoré výhody niektorých jednotiek zahŕňajú bočný výhľad na more.Izby s kobercom majú manželskú posteľ.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar.Najlepšie dovolenkové vybavenie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio a WiFi (za poplatok).Izby v izbách sú vybavené papučami.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, medzi ktoré patrí jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar.Hosťom je k dispozícii nefajčiarska klimatizovaná reštaurácia s vysokými stoličkami pre deti a fajčiarske prostredie.Ubytovanie ponúka ako rezervovateľné stravovacie služby ubytovanie vrátaneRaňajky, polpenzia, plná penzia a all inclusive.Všetci dovolenkári využívajú špeciálne doplnky ako občerstvenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov.Na raňajky, obedy a večere si hostia môžu vychutnať chutný bufet alebo jedlá à la carte na obed a večeru.Pre zvláštne chuťové predsiene v dome býva diétne jedlo.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detským kútikom ponúka 2 bazény a je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua tréningy.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka vás láka k odpočinku vašich svalov (za poplatok).Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Ak máte náladu na cvičenie, ponúkajú sa tenis, misky a plážový volejbal.Na vodných športoch sú k dispozícii vodné, windsurfing, vodné lyžovanie, motorové člny, plavba loďou, banánovanie, kanoistika, plachtenie, katamarán, plavba potápanie a aqua-fitness.Hotel ponúka celý rad indoorových športových aktivít, ako je telocvičňa, stolný tenis a aerobik, ako aj biliard za poplatok.Hotel ponúka kúpeľné služby, ako sú kúpele, sauna, masáže a solárium.Za príplatok môžu hostia využiť parný kúpeľ.Zábavné programy pre dospelých a deti robia pobyt cestujúcich rôznorodý.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade majú hotelieri nárok na následnú platbu na mieste alebo odmietnutie rezervácie!