Text je preložený automaticky cez google translator.

Hotel Crystal Springs

Crystal Springs:

Miesto: pokojné, mierne zvýšené umiestnené priamo na malej piesočnaté/štrkové zátoke. Oproti hotelu sú rôzne taverny a supermarket. Po Pernera s ostatnými tavernami, barmi a obchodmi sú cca. 2 km. Autobusová zastávka v blízkosti hotela. Na letisko sa dostanete po cca. 49 km.

Vybavenie: Tento hotel ponúka celkom 172 izieb. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, posedenie, výťahy, internetový kútik a WLAN (za poplatok), reštaurácia, a la carte reštaurácia Salamina, bary, herňa, kaderníctvo a obchod so suvenírmi. V krásnej a terasovito upravenej záhradnej oblasti sa nachádza sladkovodný bazén so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne. V bazéne je k dispozícii plážové lehátka a slnečníky. Kreditné karty: VISA, Mastercard, Amexco.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba (obsadenosť: min 2 dospelí, max 3 dospelí alebo 2 dospelí 1 dieťa): Moderné a priateľské zariadené dvojlôžkové izby majú kúpeľňu, WC, sušič na vlasy, telefón, WLAN (za poplatok) TV, hudobný kanál, mini chladnička (za poplatok), klimatizáciu a balkón. Voliteľne k dispozícii s priamym výhľadom na more. Tiež pre jednorazové použitie (obsadenosť: minimálne 2 dospelí, max 2 dospelí 2 deti): Rodinné izby sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby a majú poschodovú posteľ pre 3/4. Osoba a bočný výhľad na more.

Šport/Zábava/Wellness: Posilňovňa, stolný tenis, boccia, tenis (výhľad na svetlo za poplatok) a plážový volejbal. Za poplatok: potápačské centrum, biliard, parný kúpeľ, sauna a masáže. Rozmanitý zábavný program s prehliadkami a hrami poskytuje zábavu po celý deň a večer.