Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Pokojné a priamo na krásnej malej piesočnatej/štrkovej zátoke. Krčmy a dobre zásobený supermarket sa nachádzajú naproti. Na najbližšie miesto Pernera s krčmi, barmi a obchodmi cca. 1,5 km. Po Protarase cca. 3 km. Autobusy vo všetkých lokalitách (autobusová zastávka v blízkosti hotela).

Vybavenie: Hotel bol zrekonštruovaný v lete roku 2018 a ponúka celkom 173 izieb, útulnú vstupnú halu s recepciou a posedením, internetový kútik, Wi-Fi v celom hoteli vrátane výťahov, bary, 3 reštaurácie s krásnou vonkajšou terasou, obchod so suvenírmi, kúpele, herňa a kaderníctvo K dispozícii je nové ouzerie "Basilikos". Vo vonkajšom priestore je fantastická terasovitá záhrada pri mori, sladkovodný bazén s detským bazénom, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Plážové lehátka, vankúše, dáždniky a plážové uteráky sú k dispozícii pri bazéne, na pláži za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior: zrekonštruované izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, balkón, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, mini chladničku, Wi-Fi (súčasťou balenia) a trezor (súčasťou balenia). Zahŕňa tiež župany, papuče, zariadenie na prípravu kávy a čaju, šumivé víno a ovocie pri príchode. Izby majú buď bočné (DSS) alebo priamy výhľad na more (DSM/DIM). Alternatívne ako super-úsporná izba na strane pozemku (SSZ) alebo pre jedno použitie s bočným výhľadom na more (DSE) rezervovateľné.
(Dodatočne rezervovateľný pod LCAA34 ako dvojitý nadradený (DSU) a ako dvojitý nadhľad na more (DMU).
Izba Family Superior: Rovnako ako dvojlôžková superior vybavená, tiež zrekonštruovaná, priestrannejšia a navyše s rozkladacím gaučom pre 3. a 4. poschodie. Osoba a priamy výhľad na more (FZM).
(Dodatočne k dispozícii pod LCAA34 s F2U.)

Možnosť stravovania: Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. Prípadne môžete obed podávať formou bufetu namiesto večere., Raňajky (LCAA34): Bufet od 07-10 hod.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Ráno a popoludní sa nachádzajú studené a teplé občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje s jedlom a na otvorenom bare od 10: 30-23 hodín. Rôzne tematické večery, ako napr B. Cypriotská noc, grilovanie, talianska noc a oveľa viac. Nová Ouzéria je tiež zahrnutá od leta 2018.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Od apríla cez deň sa pestrý zábavný program, vo večerných hodinách rôzne show a hry.

Šport zahrnutý: tenisový kurt (svetlo za poplatok), stolný tenis, aqua fitnes, jóga, telocvičňa, boccia a plážový volejbal.

Šport za poplatok: bicykle a kurzy potápania (potápačské centrum, miestni poskytovatelia).

Detský program: detské ihrisko v záhrade a detský bazén. Mini klub (4-10 rokov, apríl až október), detská zábava (4-7 a 8-12 rokov) a mini diskotéka.

Wellness: Klub zdravia so saunou, parným kúpeľom a masážou (za poplatok).

Hotel servis: **********
internetový kútik
Wi-Fi (v cene)
**********

Poznámky: ****
Domáce zvieratá nie sú povolené.
****
Detské postieľky sú na vyžiadanie bezplatné (podľa dostupnosti).
****
Neexistuje žiadny bezbariérový prístup.
****

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Tel. 00357-23826900
Fax: 00357-23826901
e-mail:
V katalógu "Grécko Cyprus" Leto 2019 na strane 302.

Sezóna Poznámka: Pre hotel LCAA34 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.