Text je preložený automaticky cez google translator.

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento komfortný plážový hotel sa nachádza na konci hlavných nákupných ulíc Protaras, 400 m od mora.Pozývajúca pláž s tyrkysovo modrým morom je vzdialená len pár krokov.Verejná doprava je len cca. 50 metrov od hotela.Odtiaľ autobusy premávajú priamo do mesta a do letiska.V bezprostrednej blízkosti (cca 100 m) nájdete množstvo obchodov a reštaurácií, barov, krčiem, kaviarní a iných zábavných zariadení.Nočný klub je tiež neďaleko (asi 4 km).Neďaleké centrum mesta je ľahko dostupné pešo, verejnou dopravou alebo autom.Do mesta Ayia Napa je cca. 8 km a na letisko v Larnake asi 45 km.

adresa:
95 Vrysoudion Street
Protaras 5295
Paralimni
Tel .: 357 2382 6900
Fax: 357 2382 6901

Vlastnosti:
Hotel vítá svojich hostí v 125 izbách.Klimatizované ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Na väčšine poschodí sú výťahy.Výmena meny je súčasťou interiéru domu.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Nákupné zábava ponúka supermarket a obchod so suvenírmi a ďalšie obchody.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok a herňa.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K vybaveniu patrí platená služba hlídania detí, starostlivosť o deti, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.Okolie môžete skúsiť aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Rozmanitosť športov ponúka veľa rôznych športových aktivít v hoteli, ako napríklad:Tenis, petanque, plážový volejbal, volejbal a lukostreľba a za poplatok cyklistika/horská cyklistika.S potápaním a aqua-fitness, ubytovanie tiež apeluje na nadšencov vodných športov.Cestovatelia si môžu vybrať zo širokej škály indoorových športov, vrátane telocvične, stolného tenisu, biliardu, šípky a aerobiku.Kúpele ponúkajú rôzne procedúry, vrátane kúpeľov, kozmetického salónu, procedúr proti starnutiu a solária, ako aj za príplatok sauna, parný kúpeľ a masáže.Zábavný program, detský klub a mini disko zabezpečujú to najlepšie zo zábavy.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade majú hotelieri nárok na následnú platbu na mieste alebo odmietnutie rezervácie!

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.