Text je preložený automaticky cez google translator.

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na piesočnutej/kamienkovej pláži "Vrisoudia" (odporúčané kúpacie topánky) strediska Protaras. Najbližšie zábavné zariadenia sa nachádzajú v niekoľkých krokoch. Najbližšia atrakcia je Cavo Ghreko (6 km). Centrum mesta je cca. 2 km ďaleko. Najbližšie mesto Paralimni je cca. 2 km ďaleko. Letiská: PFO cca. 179 km, LCA cca. 67 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel pozostáva z hlavnej budovy a priľahlej budovy a má 173 izieb rozložených na 6 poschodiach.Interiér zahŕňa lobby, recepciu (24h), trezor (za poplatok), lobby bar, salónik, kaderníctvo, 2 vleky, kiosk, obchod, čitáreň a 2 bary, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež TV miestnosť s miestnymi kanálmi, satelitnou TV a plochou obrazovkou.K vybaveniu patrí niekoľko stredomorských reštaurácií s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.K bazénu patrí bazén a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a slnečná terasa (sezónne).Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Hostia hotela majú k dispozícii ležadlá, slnečníky a uteráky na pool pri bazéne.Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii na pláži za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, káblovým pripojením na internet (možno za poplatok), telefónom, trezorom, hudobným systémom alebo rádiom, písacím stolom, balkónom alebo terasou a TV. Klimatizácia je individuálne nastaviteľná. Rezervuje sa s výhľadom na more za príplatok.

Dvojlôžková izba Superior: Vybavená županmi, papučami a zariadením na prípravu kávy/čaju s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Rodinné izby sú rovnaké ako dvojlôžkové izby a majú detskú poschodovú posteľ.

Izba Family Superior: majú rovnaké vybavenie ako rodinné izby a majú výhľad na more.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia alebo all inclusive

Pre all inclusive: raňajky, obed a večera. Občerstvenie počas dňa (od 10:30 do 12:30 a od 14:30 do 17:00), zmrzlina a káva/čaj. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:00 do 23:00 v každom otvorenom bare. Dovážané nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.
Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detské zábavy denne od 10:00 do 12:30 a od 15:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- Vysoké stoličky, stráženie detí (za poplatok) a vysoké stoličky
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: aerobik, biliard, boccia, stolný tenis, plážový volejbal, fitnescentrum (08:00 - 20:00), tenis, požičovňa bicyklov, masáže, sauna, hammam, relaxačná miestnosť, kúpele
 - Večerné ukazuje každodenný
 - Živá hudba 3x týždenne

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Concierge, Práčovňa (za poplatok), Žehliaca služba (za príplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 240 a 220 Volt

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.