Text je preložený automaticky cez google translator.

Všeobecný popis:
Asi 200 metrov od piesočnatej pláže sa nachádza Hotel San Remo. Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok. Mesto Ayia Napa je cca. Vzdialenej 45 km. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 100 metrov. Najbližší nočný klub je vzdialený asi 1 km. K dispozícii sú nasledujúce atrakcie: Hala Sultan Tekke (6 km), kostol sv. Lazara (2 km), aquapark Ayia Napa (40 km) a kláštor Stavrovouni (34 km). Mobilita na dovolenke okrem nájomného požičovňa áut aj taxi (asi 10 metrov) a autobusovej zastávky (asi 200 metrov od hotela). Letisko (LCA) je cca. 7 km ďaleko. Ďalšie letisko (PFO) je vzdialené asi 128 km.
Vlastnosti:
Trojpodlažný 2-hviezdičkový mestský hotel má 56 izieb rozmiestnených nad hlavnou budovou a prístavbou. Ponúka hosťom 24-hodinovú recepciu (check-in od 14:00, odhlásenie do 12 hodín), lobby s barom a výťahom. Reštaurácia (klimatizovaná) zabezpečuje fyzickú pohodu. Zábavný deň sa môže stráviť v hotelovom bare. Hotelové Wi-Fi je možné využiť za poplatok. Služba prania/žehlenia je k dispozícii za poplatok.
pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa sezónny sladkovodný bazén. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.
Stravovanie:
Raňajky (od 07:00 do 10:00) z bufetu. All Inclusive: raňajky, obedy a večere. Raňajky, obedy a večere len vo vybraných reštauráciách. Voda, nealkoholické nápoje, káva a čaj, pivo, víno a národné alkoholické nápoje v určitých dobách prevádzky.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: biliard a fitnes.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služby: angličtina. Kreditné karty: American Express, Euro/MasterCard a Visa.
Štandardná izba:
Zariadené s prístelkou, balkónom, trezorom (možno splatné miestne), satelitnou TV a centrálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.