Text je preložený automaticky cez google translator.

výhody
• Rezervovateľný výhradne v Nemecku.

Všetko vrátane à la Calimera
Stravovanie a nápojeVonkajšie, obedové a večerné švédske stoly s ukážkou varenia, týždenné tematické bufety. Kontinentálne neskoré raisantové raňajky. Občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva, čaj a koláč, zmrzlina hodina, flatbread. Polnočné občerstvenie. Všetky miestne a niektoré importované nápoje (10-0.30). 1x za pobyt jedlo v jednej z 3 reštaurácií à la carte (s rezerváciou). Doplňovanie minibarov s nealkoholickými nápojmi a pivom niekoľkokrát za týždeň.

Miesto: Manavgat Kizilot

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek.

Poloha: Medzinárodne uznávaný klub Calimera Serra Palace sa nachádza priamo na dlhej, širokej piesočnatej/kamienkovej pláži Kizilot, cca. 14 km od Manavgatu a cca. 17 km od mesta Side. K dispozícii sú mikrobus a taxi. Niekoľkokrát týždenne hotelový kyvadlový autobus do Manavgatu a Side za poplatok.

Vybavenie: uprostred sennej, s palmami pokrytá záhradná krajina sú hlavný dom, rovnako ako niekoľko prístavov a drevených bungalovov s celkom 386 izieb.Elegantná lobby s recepciou, posedením, lobby barom, reštauráciami. 3 reštaurácie à la carte, bazén a plážový bar, turecká kaviareň a obchody.V areáli sa nachádzajú 2 veľké bazény, 1 relaxačný bazén, 1 animačný bazén s 5 tobogánmi, 1 vodné ihrisko a 2 samostatné detské bazény, vrátane 1 s 3 tobogánmi (za hodinu a počasie).Plážové lehátka, dáždniky, vankúše a osušky sú pri bazéne a na pláži zadarmo.Klub má lekára k dispozícii našim hosťom do hodiny, alebo je možné kontaktovať telefonicky, ak je to potrebné.Upozorňujeme na informácie v sekcii ceny/informácie v časti Dôležité informácie.

Izby: V hlavnom dome alebo v prístavbách. Moderne zariadené, so sprchou, sušičom vlasov, LCD TV so satelitným príjmom, minibarom, trezorom, telefónom, klimatizáciou (individuálne nastaviteľná), balkónom s výhľadom na krajinu (dvojlôžková/dvojlôžková/dvojlôžková). K dispozícii je aj izba Economy (bez balkóna, DZY/DAY) alebo s výhľadom na more (DZM/DAM).

Záhradná miestnosť: V drevených bungalovoch. Ako izby (dvojité) vybavené, priamo na tichom bazéne a blízko pláže, s výhľadom do záhrady alebo na bazén (BU/BU1).

Izba pre rodiny: Pre 2 dospelé osoby a až pre 2 deti. V hlavnom dome. Ako izby (DZ) vybavené, ale o niečo väčšie (FZ).

Rodinné ubytovanie: Pre 2 dospelých a 1-3 deti, 3 dospelých a až 2 deti alebo 4 dospelých a maximálne 1 dieťa. V hlavnom dome alebo v prístavbách. Ako izby (DR) vybavené, 2 spálne (1x manželská posteľ, 1x 2 samostatné lôžka) so spojovacími dverami, 1 kúpeľňa, terasa (FD).

Ubytovanie: All inclusive.

Deti: Detský klub Calimigo. Milujúca starostlivosť o dieťa (3-12 rokov), hodinu a vo veku vhodných skupín 6 dní v týždni v detskom klube Calimigo. Program mládeže počas prázdnin (13-17 rokov).

Wellness za poplatok: masáže a kozmetické procedúry v priestrannom kúpeľnom a wellness centre. Krytý bazén.

Šport a zábava za poplatok: svetlá pre tenis, vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia): surfovanie (s licenciou), surfovanie, plachtenie, banánový čln, vodné lyžovanie, vodné lyžovanie, parasailing.

Poznámka: Železnica a letka je súčasťou balenia. Platí pri rezervácii balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odchod v rámci nemeckej železničnej siete (2. trieda), s výnimkou verejnej dopravy.

Hotelové a/alebo iné služby sú poskytované v angličtine alebo v miestnom jazyku. Nemožno zaručiť konzistentnú nemeckú jazykovú službu!