Text je preložený automaticky cez google translator.

Dôležitá poznámka: POZNÁMKA TURISTICKÁ NÁVŠTEVA: Pre vstup potrebujete platný cestovný pas a turistické vízum. Poplatok za vízum je už zahrnutý v cestovnej cene za all-inclusive lety. Žiadosť o vízum sa podáva na internete a je možná až do 7 dní pred odchodom. Rakúski občania sa musia uchádzať o víza samostatne pred vstupom do Rakúska (náklady sú približne € 40, - e-mail :).

POZNÁMKA TURISTICKÁ DANA: Od 01.05.2013 bola na Kapverdských ostrovoch vyberaná turistická daň. Ide o cca. 2, - € (220 ECV) na osobu (od 16 rokov) a v noci a bude účtovaná maximálne 10 nocí (za hotel). Turistická daň sa platí priamo v hoteli.

Priamo na pláži ... SPA AREA ... RODINNÉ POBYTY ... MINICLUB ...

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na pláži. Centrum s množstvom zábavy a nákupov, reštaurácií a barov je cca. 300 m od hotela a prístupné cez plážovú promenádu. Čas prenosu cca. 15 až 30 minút.

Vybavenie: Hotel má 337 izieb. Medzi ďalšie zariadenia patrí lobby s recepciou, Wi-Fi v celom hoteli, bufetová reštaurácia, reštaurácie s 2 témami, snack bary (grilované špeciality, pizza) a bar. Vo vonkajšom priestore sa nachádza sladkovodný bazén s barom pri bazéne a plážový bar. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú pri bazéne a pláži zahrnuté (v závislosti od dostupnosti).

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (A1-2A, cca 36 m2) sú vybavené minibarom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, klimatizáciou, trezorom, WLAN (v cene), TV, sušičom vlasov, kúpeľňou so sprchou, WC a balkónom. Prípadne s výhľadom do záhrady (A1-3B), s bočným výhľadom na more (A1-3C) alebo úsporným miestom (A1-2S), vybavenie ako A2A, možnosť rezervácie. Junior suity (A1-3L, asi 60 metrov štvorcových) ponúkajú 1 manželskú posteľ, 1 rozkladaciu pohovku a výhľad na more, v opačnom prípade A2A. Suity (A1-3D, približne 75 m²) majú obývací priestor s rozkladacou pohovkou a samostatnú spálňu, inak A2A. Rodinná izba (A2-3H), 1 izba, vybavenie ako A2A. Voliteľná rodinná izba (A2-4F), pozostávajúca z 2 dvojposteľových izieb (A2B) so spojovacími dverami.

Jedlo a pitie: Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Bufety.

All Inclusive: Všetky jedlá v bufetovom štýle. Vybrané miestne a nealkoholické nápoje, ako aj výber medzinárodných značkových nápojov (podľa existujúceho nápojového menu pre AI) v Bar Ponton "(24 hodín). Občerstvenie od 24.00 do 04.00 a po raňajkách v bare pri bazéne. 1x týždenne možnosť večera na tému (tradičné, grilovanie a sushi, minimálny pobyt 7 nocí, rezervácia).

Zábava: počas dňa športová animácia. Striedavé, medzinárodné večerné zábavy so živou hudbou a show.

Šport/Aktivity: Zahrnuté: Malá telocvičňa, tenisový kurt (v hoteli Oasis Belorizonte, rezervácia na recepcii), biliard, šípky, herné stoly (Skat, Bridge). Za poplatok: Rôzne vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Wellness: Inclusive: whirlpool. Za poplatok: kúpele, výber rôznych telových a masážnych procedúr.

V cene: Denné doplňovanie minibaru vodou (len pre hostí AI), fľaša vody v miestnosti pri príchode.

Rodiny: detská zábava/mini klub.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek.

Výhoda úspor: 15% skorší zľavový zľava, ako aj ďalšie cenové výhody v určitých termínoch nájdete v cenovej časti.