Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Hotel Oásis Atlântico Salinas Sea sa nachádza priamo na bielej piesočnej pláži Santa Maria. Centrum Santa Maria s množstvom zábavy a nákupov, reštaurácií a barov je len cca. 5 minút chôdze (cca 300 metrov) od hotela. Letisko Amílcar Cabral (SID) je cca. 17 km ďaleko.

Vybavenie: Hotelový komplex hotela Oásis Atlântico pozostáva z 337 izieb (124 dvojposteľových izieb, 119 dvojposteľových výhľadov na more, 64 dvojlôžkových bočných výhľadov na more, 10 apartmánov juniorov a 20 apartmánov).K zariadeniam patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, salónik, výťah, konferenčná miestnosť (s kapacitou do 200 osôb), 4 zasadacie miestnosti, šatne (vedľa recepcie), (hlavná) bufetová reštaurácia Tabanka, la carte reštaurácia 'Sakura', reštaurácia 'Pano di Terra', pontón baru, vonkajšia plocha so slnečnou terasou, sladkovodný bazén, detský bazén (sladká voda), vonkajšia vírivka/Jacuzzi, Pool/Swim-Up Bar 'D'Jéu', Pool Bar 'Batuko' a Beach Club 'Morna'.Plážové lehátka sú k dispozícii hotelovým hosťom pri bazéne a pláži zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú cca. S rozlohou 36 m² a vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, sušičom vlasov a toaletnými potrebami zdarma, manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, posedením, klimatizáciou, telefónom, satelitnou LCD TV s medzinárodnými kanálmi, Poplatok za príplatok), Wi-Fi (súčasťou balenia), kávovar a zariadený balkón alebo zariadená terasa. Tiež ako dvojlôžková izba na jedno použitie rezervovateľné.
Dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady: Dvojlôžkové izby s výhľadom do záhrady majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale majú výhľad do záhrady. Rovnako ako dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady pre jednorázové rezervácie.
Dvojitý balkón s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby s výhľadom na more majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale s čiastočným výhľadom na more. K dispozícii je aj dvojposteľová izba s bočným výhľadom na more.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB/AI: Všetky jedlá v bufetovom štýle (národná a medzinárodná kuchyňa). Kuchárske šou.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky od 7-10 hod., Obedy od 12:30 do 14:30 a večere od 18:30 do 21:30 v hlavnej bufetovej reštaurácii Tabanka. Medzinárodné raňajky od 7-10 hod. V hoteli À -la-carte reštaurácia 'Tradiçon'.Snacks od 10-12 a 15-17: 30 hodiny.Večera (ponuka chuti na kurzy) od 18: 30-22 od 12-15 a 17: 30-22 v reštaurácii "Pano di Terra" (pri bazéne). Svetlý bufet od 12: 30-14: 30 v plážovom klube "Morna". Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodín denne v baru Ponton. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 do 17 hodín v bare pri bazéne "D'Jéu". Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje po 8 -0 hodín v bare pri bazéne "Batuko". Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 7.00 hod. V reštaurácii "Pano di Terra". Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10-12 hodín v plážovom klube Morna. od 7 nocí) večera v jednej z reštaurácií à la carte s predbežnou rezerváciou na recepcii.
Nie je zahrnutá v cene: à la carte reštaurácia 'Tradiçon' (večera od 18:30 do 22:00, rezervácia nutná) .A la carte reštaurácia 'Sakura' (večere sushi od 18:30 22h, rezervácia) Občerstvenie od 23-7h v baru Ponton Menu z 12: 30-15h v Beach Club 'Morna' Grilovaná večera od 19.00 do 22.00 v Beach Club 'Morna' Servis menu 12: 30-15 hodín a 19-22 hodín v reštaurácii Pano di Terra.Minibar, požičiavanie trezorov, telefón, kúpele, slnečníky, balibety, konferenčná miestnosť, zasadacie miestnosti, práčovňa/služba žehlenie, plážové a uteráky, a lekár.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Denná športová animácia, večerná/nočná animácia, živá hudba a predstavenia.

Športové cene: fitnes centrum.

Šport za poplatok: biliard, šípky, herné stoly (skate, most a pod.). V blízkosti hotela sa nachádza potápačské centrum Relax & Diving Center (PADI). Rôzne vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov v bezprostrednej blízkosti pláže.

Detský program: detský klub (pre deti od 4 do 12 rokov za poplatok), detská zábava, detský bazén (sladká voda), detská herňa, detské ihrisko, detské postieľky (v závislosti od dostupnosti), vysoké detské postieľky v reštauráciách ) a detská postieľka (na vyžiadanie za poplatok).

Wellness: Wellness & Spa oblasť "Nativa Spa" s masážami, kozmetickými procedúrami, kozmetickými procedúrami a Shiatsu (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi (zahrnuté v celom hoteli).
Parkovanie (v závislosti od dostupnosti, v cene).
Izbová služba (na vyžiadanie, za poplatok).
Pranie/žehlenie bielizne (za poplatok).
zmenáreň/zmenáreň.
Šatne (pre neskoré odchody).
Plážové a bazénové uteráky (proti vkladu, zmena za poplatok, od 8-11 hodín a 16.30-18: 30 hodín).
Doktor (na vyžiadanie za poplatok).

Hotel kreditnej karty: MasterCard a VISA.

Upozornenia: Hotel má priechodné izby (na vyžiadanie).

***
Hotel má bezbariérové ​​izby (na vyžiadanie).
Verejné priestory hotela sú vhodné aj pre zdravotne postihnutých hostí.

***
Check-in: od 15 hodín
Odhlásenie: do 11.00 hod. (AI platí do 10.00 hod. V deň odchodu)

***
Hotel Kontakt:
Hotel Oasis Atlântico Salinas
CP 63. Santa Maria (Sal)
Kapverdy
Telefón: 238 242 23 00
E-mail: alebo

Poznámka 2:
V katalógu "Sonnenziele" zima 2018/19 na strane 182.