Text je preložený automaticky cez google translator.

Všeobecný popis:
Vitajte v skalách Pambos Napa v Ayia Napa.Najbližšie mestá do hotela sú: Paralimni (5 km) a Ayia Napa (100 m).Ostatné mestá: Larnaca (40 km).Pre vaše pohodlie, hotel má klimatizáciu, mini market, recepciu, obchody, kiosk a lobby.V trojposchodovom hoteli sa hovorí anglicky.Mobilita dokonca aj na dovolenke je daná požičovňou áut, požičovňou bicyklov a požičovňou motocyklov.K dispozícii sú 2 sezónne bazény so sladkou vodou.V bazéne sú k dispozícii lehátka.V blízkosti hotela sú obchody, taxíky, autobusová zastávka, centrum mesta, diskotéka a bary/reštaurácie.Vzdialenosť od hotela: Múzeum Thalassa (300 m), Aquapark (5 km), Letisko LCA (58 km) a letisko PFO (170 km).Pre zábavu hotel ponúka: diskotéku.Pre vozidlá hotel má parkovacie miesto.Hotel je určený len pre dospelých.
Vlastnosti:
V hoteli je zabezpečený vstupný systém, práčovňa, zmenáreň, trezory, služobná služba a služba prebudenia. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme hotspotu Wi-Fi a internetovej miestnosti. V hoteli sa nachádza konferenčná miestnosť. Recepcia otvorená: 24 hodín.
Šport/Zábava:
Ako aktivita ponúka hotel gameroom, biliard, šípky a stolný tenis. Hotel Pambos Napa Rocks má hammam, parný kúpeľ a slnečnú terasu. Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: fitness.
Doplňujúce informácie:
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: Euro/Master Card, Visa Card a American Express. Niektoré zariadenia, ponuky a aktivity môžu vyžadovať dodatočné poplatky. Hotel vyžaduje od všetkých hostí, aby pri príchode ponechali zálohu.