Text je preložený automaticky cez google translator.

Miesto:
City Hotel Citymax Hotels Bur Dubai ponúka ideálnu polohu v centre Dubaju.

Vlastnosti:
Hotel vítá svojich hostí v 691 izbách. Dom má lobby a recepciu. Na väčšine poschodí je k dispozícii výťah. K dispozícii je izbový servis. Wifi vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s okolitým svetom. Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu queen size. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky prinášajú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi (bez poplatku). Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Dom ponúka nefajčiarske izby a izby pre fajčiarov.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti ubytovania. Bezstarostné potešenie z kúpania sľubuje bazén. Pre relaxáciu, pozývajú sa slnečníky pod slnečníkmi na terase. V bare pri bazéne môžu cestujúci očakávať množstvo nealkoholických nápojov. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok. Večerná zábava je zabezpečená živou hudbou.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, kaviareň a bar. Hotel ponúka stravovanie formou polpenzie a plnej penzie. Bohaté raňajky formou bufetu, obed a pestrý večerný bufet sú lahodné a rozmanité.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.