Text je preložený automaticky cez google translator.

Miesto:
Hotel sa nachádza v Dubaji. V cca. Vo vzdialenosti 1 km sa nachádzajú nákupné a zábavné zariadenia. Do centra mesta sa dostanete za pár minút. Autobusová zastávka je cca. 1 km. Letiská: SHJ cca. 36 km, DWC cca. 61 km, Dubaj (DXB) cca. 12 km.

vybavenie:
Hotel sa skladá z hlavnej budovy a priľahlej budovy a má 691 izieb rozložených na 8 poschodiach. Vo vnútornom areáli je recepcia s nepretržitou prevádzkou a reštaurácia, ako aj internetový kútik (za poplatok). V hlavnej reštaurácii si hostia môžu vychutnať bufet. V bazéne nájdete bazén. Vonkajší komplex má strešnú terasu. Hoteloví hostia môžu pri bazéne využívať ležadlá a slnečníky.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, WLAN (možno za poplatok), minibarom, chladničkou, telefónom, trezorom a TV. Klimatizácia je individuálne nastaviteľná.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia

Všetky pokrmy sú podávané formou bufetu.

Polpenzia: Budete podávaní raňajky a večeru pri bufetoch.

Plná penzia môže mať obed.

Ostatné:
- parkovanie

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Počas ramadánovho pôstu sa môžu uplatňovať obmedzenia hotelov (napríklad alkohol, jedlá uzavreté do domu, zábava).

Upozornenie:
Pri registrácii môže byť účtovaná záloha v hoteli a pri odhlásení bude vrátená. Presná výška zálohy je určená hotelom na mieste. Sumu môžete uhradiť v hotovosti alebo kreditnou kartou.

Sólo cestujúci vo veku do 21 rokov bez staršieho spoločníka nie sú hotely prijaté. Podľa zákona platí, že najmenej jedna osoba na izbu musí mať 21 rokov. Okrem toho sa alkohol nesmie používať na osoby mladšie ako 21 rokov.

V dôsledku rastu v Spojených arabských emirátoch by ste mali očakávať ľahký šum a malé vizuálne obmedzenia.

Pozor: Dôležité informácie o nočných letov
Upozorňujeme, že pri nočných letoch na odletových letoch, ktoré prídu na miesto určenia skoro ráno, je možné odhlásenie v hoteli vykonať len v 15:00.
Pre rezerváciu je možné rezervovať pred príchodom (za príplatok). Prosím kontaktujte nás e-mailom na
Prípadne môžete na požiadanie rezervovať spoločenskú miestnosť (skoré prihlásenie) na recepcii v hoteli za príplatok.

Vstupné požiadavky:
Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska potrebujú pas po vstupe, ktorý je platný najmenej šesť mesiacov po zamýšľanom dátume odchodu.
Voľný 30 dní vízum udelené na hranici.
Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.

Turistická daň:
Upozorňujeme, že dubajský emirát zaviedol cestovný dirham od 31. marca 2014. Výška dane závisí od kategórie hviezd rezervovaného hotela a je medzi AED 10 a AED 20 za noc na izbu. Tento poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a musí ho hradiť hosť na mieste v hoteli. (Zmeny vyhradené)