Text je preložený automaticky cez google translator.

Miesto:
Výhodne umiestnený pre obchodných cestujúcich a turistov, hotel sa nachádza v blízkosti obchodných štvrtí a metra Dubaj. V okolí hotela sa nachádzajú kaviarne a reštaurácie. Je to 15 minút verejnou dopravou na pláž Jumeirah a 20 minút na letisko v Dubaji. 2 km.

Vlastnosti:
Hostia sa môžu cítiť ako doma v 77 jednolôžkových a 301 dvojposteľových izbách. V hoteli sa nachádza lobby a recepcia. K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí. Pre hostí hotela je k dispozícii salónik s TV, prekladateľské služby, izbová služba, práčovňa a obchodné centrum. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia.Pre väčšie pohodlie väčšina izieb má terasu, kde si môžete oddýchnuť.Izby s kobercom majú manželskú posteľ.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok).Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.K dispozícii je tiež sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Dom ponúka fajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Rekreačné zariadenia zahŕňajú tenis, posilňovňu a masáže. Živá hudba a nočný klub dopĺňajú ponuku.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, kaviareň a bar. Hotel ponúka ubytovanie na nocľah vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie ako rezervovateľný jedálenský servis. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru si môžete vybrať medzi bufetom, à la carte a menu. Okrem toho dom poskytuje občerstvenie.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v ubytovacom zariadení: American Express, Visa a MasterCard.