Text je preložený automaticky cez google translator.

Všeobecný popis:
Hotel Ammes Studios sa nachádza cca. 250 m od pláže. Mesto AGIA PELAGIA je cca. 300 metrov od hotela. Pre mobilitu sa nachádza v blízkosti neďalekého požičovňa aj autobusová zastávka (asi 100 metrov od hotela). Letisko (EFL) je cca. 4 km ďaleko.
Vlastnosti:
Tento jednoposchodový, 3-hviezdičkový plážový hotel, zrekonštruovaný v roku 2012, pozostáva z celkom 35 izieb rozmiestnených v hlavnej budove a 4 prístavbách. Je vybavený recepciou, lobby barom, trezorom (za poplatok), mini-trhom a výmenou meny. Pre telesnú pohodu poskytuje reštaurácia. V dvoch baroch v hoteli sa tešíte na Vašu návštevu. Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne.
pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa bazén. Osviežujúce nápoje je možné prijať priamo pri bare pri bazéne.
Stravovanie:
kontinentálne raňajky (od 09:00 do 11:00). Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služby: angličtina. V tomto hoteli nie sú kreditné karty prijaté.
Štandardný apartmán:
Vybavené trezorom (možno za poplatok).
Štandardné štúdio:
S trezorom (v prípade potreby za poplatok).
Štandardné štúdio (čiastočný výhľad na more):
S detskou postieľkou (ak je to možné, za poplatok), trezorom (možno splatné na mieste), satelitnou TV, centrálne ovládanou klimatizáciou.
Štandardné štúdio (s výhľadom na more):
Zariadené s detskou postieľkou (ak je to možné, za poplatok), trezor (možno splatné na mieste), satelitná TV, centrálne riadená klimatizácia.
** Klimatizácia a trezor majú dodatočné náklady. Platí miestne.