Text je preložený automaticky cez google translator.

Hotel Old Palace Resort

Old Palace Resort:

Poloha: V exkluzívnom Sahl Hasheesh priamo na piesočnatej pláži, cca. 25 km južne od letiska a cca. 30 minút jazdy od centra mesta Hurghada. Hotel ponúka kyvadlovú dopravu dvakrát denne za poplatok.

Vybavenie: Tento luxusný hotel má 292 izieb a ponúka hosťom veľa komfortu. K dispozícii je recepcia, internetový kútik (vrátane) a Wi-Fi v hale (vrátane), 1 bufetová reštaurácia, 2 a la carte reštaurácie (talianska a brazílska kuchyňa) za poplatok, -Služby (za poplatok). Rozsiahle upravené pozemky zahŕňajú 2 sladkovodné bazény so slnečnou terasou a vírivkou. Plážové lehátka, slnečníky a plážové uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži. Kreditné karty: VISA, Mastercard, Amexco.

Dvojlôžkové izby (37 m2) sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, TV so satelitným príjmom, minibarom (za poplatok), príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, klimatizáciou a balkónom alebo terasou záhradka.Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.K dispozícii aj ako najlepšia cena izby Dvojposteľová izba superior výhľad na more s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more.Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové superior pre jedno použitie.Dvojlôžková izba typu A sú dvojlôžkové izby typu Superior, inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, dvojlôžková izba deluxe sú priestrannejšie (asi 47m2), majú posedenie a výhľad na more.Jednolôžkové izby sú luxusné dvojlôžkové izby s rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby, luxusné a rodinné izby v štýle chaty sú priestrannejšie (asi 57m2) a tiež majú integrovanú obývaciu časť so spálňami, pracovný stôl, žehličku/žehliacu dosku, TV so satelitným príjmom TV s plochou obrazovkou, panoramatická vaňa a sprcha, individuálne ovládaná klimatizácia a zariadený balkón/terasa.

Šport/Zábava/Kúpele: Za poplatok: požičovňa bicyklov, biliard a kúpeľný a wellness klub so saunou, parným kúpeľom, vírivkou a rôznymi masážnymi procedúrami. Motorové a nemotorové vodné športy a jazdectvo sú zastúpené miestnymi poskytovateľmi.

Deti: Dvojitý dohľad v mini klubu (5-12 rokov), 2 integrované detské bazény, detské ihrisko, detská diskotéka a detský bufet.

Poznámky: 5 hviezdičiek kategórie krajiny