Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Tento plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej/kamienkovej pláži "Hotel" (odporúčané kúpacie topánky) strediska Sahl Hashish. V cca. Vo vzdialenosti 5 km sa nachádzajú nákupné a zábavné zariadenia. Najbližšie mesto Downtown Hurghada je cca. 30 km. Letiská: HRG cca. 20 km, RMF cca. 225 km.

Vybavenie: Renovovaný v roku 2011, tento klimatizovaný hotel sa skladá z 292 izieb a 4 poschodí, ktoré sa skladajú z hlavnej a niekoľkých prístavieb.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor, lobby bar, kaderníctvo, malý supermarket, obchod, čitáreň a 3 bary, ako aj Wi-Fi (vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí niekoľko à la carte a talianskych reštaurácií s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kaviareň ponúka aj malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne) a samostatný detský bazén.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Rezervovať si zariadenia:
Rodinná izba: (cca 62 m²): majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, klimatizáciu, obývaciu časť s rozkladacou pohovkou, LCD TV, písací stôl a balkón alebo terasu.
Dvojlôžková izba Deluxe: Dvojlôžkové izby typu Deluxe majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou s WC, sušičom vlasov, satelitnou TV, telefónom, Wi-Fi (ak sa vyžaduje za poplatok), klimatizáciou, trezorom (za poplatok sa môže účtovať), zariadením na prípravu kávy/čaju, minibarom ( za poplatok, balkón alebo terasu s výhľadom na more.
Výhľad do záhrady: (cca 37 m²): Vaňou alebo sprchou/WC, sušičom na vlasy, satelitnou TV, minibarom (prípadne za príplatok), klimatizáciou, trezorom, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju a rýchlovarnou kanvicou a balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady.
Dvojlôžková izba Superior: Dvojlôžková izba Superior (cca 37 m²): Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby navyše s priamym výhľadom na more.

Pri rezervácii all-inclusive:
AI/AI: All Inclusive zahŕňa občerstvenie (servisné časy: 13-17: 00), víno, neskoré raňajky (servisné časy: 11-13: 00), nealkoholické nápoje (servisné časy: 00-00: 00), Pivo, miestne nápoje a káva a čaj (servisné časy: 15-18: 00). Polpenzia Plus: Polpenzia Plus zahŕňa raňajky

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Živá hudba a večerné predstavenia sú k dispozícii pre zábavu v závislosti od počasia a sezóny.

Športové aktivity: Aktívne oddychové aktivity ponúka hotel Darts, zábavný program, stolný tenis, herňa a biliard

Detský program: detský zábavný
Klub detí
stráženie detí
Detský bazén

Wellness: Hotel Old Palace Resort ponúka hammam, parný kúpeľ, vírivku a kúpele

Hotelová služba: Recepcia otvorená: 24 hodín

Hotel kreditnej karty: Diners Club, VISA, American Express a Euro/MasterCard

Upozornenia: Sahl Hasheesh
N/A Sahl Hasheesh
egypt
Email:
2 0183110303 telefón
2 018 1715977-Fax