Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na pláži Sahl Hasheesh. Centrum mesta Hurghada s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov sú cca. 30 km. Kyvadlová doprava z hotela do centra mesta Hurghada je možná za poplatok. Vzdialenosť k letisku Hurghada je cca. 25 km.

Vybavenie: Hotel sa skladá z 292 izieb rozložených na 2 podlažiach a 3 budovách. Ponúka lobby s recepciou, Wi-Fi (zadarmo v lobby)/Internet (za príplatok), bufetová reštaurácia, a la carte reštaurácia, bary a konferenčná miestnosť. Vonku sú 3 bazény so slnečnými palubami a snack bar pri bazéne. Plážové stoličky, vankúše, dáždniky a osušky sú súčasťou bazénu a na pláži.

Ubytovanie: Izby majú sprchu/WC, sušič na vlasy, SAT TV, klimatizáciu, telefón, minibar (za poplatok), trezor a balkón alebo terasu. Izby Superior majú výhľad na more. Luxusné izby sú väčšie s rovnakým vybavením a majú výhľad na more. Izby ekonomiky sú ako izby, ale o niečo menšie. Rodinné izby sú o niečo priestrannejšie a majú to isté vybavenie ako izby.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raisantové raňajky, denné občerstvenie, popoludňajšie čajové a čajové koláče a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. V hoteli Ultra All Inclusive, okrem ponuky all-inclusive, dostanete nápoje po celý deň.

Šport/Zábava: Bezplatne: Posilňovňa, stolný tenis a plážový volejbal a animačný program počas dňa a večer s prehliadkami. Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, masáže a procedúry v kúpeľnom a wellness centre. Rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov pláže.

Deti: Mini klub (5 - 12 rokov), mini disco, detské ihrisko a detský bazén.

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().