Text je preložený automaticky cez google translator.

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Hotel sa nachádza južne od mesta Hurghada v obci Sahl Hasheesh. Pláž je cca. 50 metrov od hotela. V okolí sa nachádza atrakcia "Príchod Piazza" (asi 270 metrov) a niekoľko nákupov. Letisko Hurghada (HRG) je vzdialené približne 21 km.

adresa:
Sahl Hasheesh
Hurghada
Red Sea
Tel .: 20 128 3110303
Fax: 20 128 1715977

Vlastnosti:
V hoteli sa nachádza celkom 292 izieb. Slúži otvorenou 24 hodín denne. V reštaurácii sa podávajú typické miestne jedlá z miestnych surovín. Bar je ideálnym miestom pre pitie v uvoľnenej atmosfére v. Vonku je k dispozícii bazén. Wi-Fi je predmetom poplatkov. Parkovanie nie je k dispozícii. Domáce zvieratá nie sú povolené. Obchodný cestujúci môžu využiť požiadať konferenčná miestnosť.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hlavné stavebné práce prebiehajú naproti hotelu. Pravdepodobný koniec diela ešte nie je známy. Pri akustických a zrakových poruchách sa dá očakávať. Informácie z novembra 18.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby majú spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí televízia, telefón, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie na internet (za príplatok) a sušič vlasov.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Dvojlôžková izba Superior
(asi 37 m²) Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby sú trochu priestrannejšie a rezervovateľné.
Voliteľne k dispozícii s priamym výhľadom na more alebo na výlučné použitie.
double Deluxe
(cca 47 m²) Inak rovnaké vlastnosti ako štandardná dvojlôžková izba sú miestnosti trochu vyššej kvality.
Voliteľne k dispozícii s priamym výhľadom na more alebo na výlučné použitie.
rodinné izby
(cca 53 m²) S rovnakým vybavením ako štandardná dvojlôžková izba ponúka izby spacie priestory až pre 4 osoby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších návštevníkov je tu detský bazén, detské ihrisko a mini klub (4-12 rokov, v závislosti na ročnom období).

Stravovanie:
All Inclusive Plus
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Šport/Zábava:
Hotelový zábavný program zahŕňa nasledovné (čiastočne účtovateľné): aqua fitness, banánový čln, potápanie, vodné lyžovanie, motorové člnkovanie, plachtenie, kanoistika alebo jazda na bicykli, stolný tenis, jazda na koni, aerobik, telocvičňa, biliard, bocce, golf, badminton a animačný program dospelí.

Wellness:
Doprajte si prestávky vo wellness a kúpeľné centrum so saunou, parný kúpeľ, jacuzzi a masáže (za príplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
"VIP balík" zahŕňa obstarávanie víz, pomoc pri strate batožiny a pomoc pri hľadaní transferového autobusu. Dostanete tiež bezplatnú fľašu vody. Čakacie doby sú pre Vás pri rezervácii "VIP balíka" skrátené. "VIP balík" môže byť v závislosti od dostupnosti k dispozícii za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba v našom servisnom stredisku alebo rezervovaná na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.