Text je preložený automaticky cez google translator.

Miesto:

Sa nachádza priamo na dlhej piesočnatej pláži v Sahl Hasheesh. Centrum letoviska Hurghada s jeho nákupné a zábavné zariadenia, rovnako ako reštaurácie a bary sú cca. 30 km, tam je shuttle (1 x za pobyt zadarmo s rezerváciou).vybavenie:

Hotel má 292 izieb celkom, rozšíril cez 2 krídla a 3 prístavby v palácovej budovy. K dispozícii je vstupná hala s recepciou a bankomatom, 1 bufetová reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie (talianska a brazílskej kuchyňa), niekoľko barov, nočný klub, malé obchody a kúpele s kaderníctvo.
sa nachádza v dobre-choval dôvodov majú bazén s detským bazénom, relaxačný bazén s vírivkou (v zime vyhrievaný), bar pri bazéne a slnečná terasa terasy UDN. Stoličky, plážové uteráky a slnečníky pri bazéne a na pláži hotela.
Wi-Fi je zadarmo k dispozícii vo všetkých ostatných verejných priestoroch za poplatok v lobby a pri bazéne.miestnosť:

Štandardné izby (double/single) sú vybavené vaňou, WC, sušičom vlasov, satelitný TV, klimatizácia, telefón, mini bar (za poplatok), trezor a balkón/terasa s výhľadom do záhrady. Rozpočet izba (DZP) majú rovnaké vybavenie, ale o niečo menšie.
Superior izby (DZS/EZS) majú čiastočný výhľad na more.
Deluxe izby (DZX/EZX) sú väčšie, s rovnakým vybavením a majú priamy výhľad na oceán.
Rodinné izby (DZF) je veľká izba s manželskou posteľou a prístelkou/gaučom, a oni majú výhľad do záhrady/na bazén, cca. 62 m².Ultra all-inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajší čaj/káva a pečivo, zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje po celý deň. 2 x týždenne večera v à la carte reštaurácií.
Minibar: voda denne, nealkoholické nápoje a ovocné/sušienky 1 x týždenne. Shisha GEG. Fee. 1 x dopravy bez Hurghady 8 kusov bielizne bez kávy/čaju v miestnosti.Šport a zábava:

Posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal; Animačné a zábavné denné a večerné.
Príplatok: auto na elektrický pohon a požičovňa bicyklov, biliard, kúpele so saunou, parným kúpeľom a masáže, centrum vodných športov (niektoré miestne poskytovatelia).Deti:

Mini klub pre deti od 5 - 12 rokov, mini diskotéka, detské ihrisko, detský bazén.Informácie o cenách:

dňa 07.12.2019
z Mníchova
v dvojlôžkovej izbe
s Ultra All-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.