Home |  Kontakt |  Hotline: 0905 119 338, 0905 768 109 | Tel./fax: 037 / 652 5331 | e-mail: funtour@funtour.sk
5* dovolenka
Odlet / odjazd zo Slovenska
Lyžovačka
Odlet z Viedne
TOP HOTELY
Zoznam vybratých hotelov / zájazdov
 
Krajina: 
Destinácia: 
 
Podľa textu: 
 
 

Všeobecné obchodné podmienky


Prevádzkovateľom portálu funtour.sk je spoločnosť

PROfun, s.r.o., Štefánikova 7, 949 01 NITRA, Slovenská republika

Tel: 037/652 5331, 0905 119 338, 0905 768 109

Fax: 037/652 5331

e-mail: funtour@funtour.sk

IČO: 36565377

Spoločnosť je zapísana v obchodnom registri OS Nitra, vložka č. 15351/N, oddiel Sro. 

PROfun, s.r.o., je autorizovaným predajcom a zmluvným partnerom všetkých predávaných touroperátorov, resp. Zmluvným partnerom touroperátorov zastupujúcich vybratých touroperátorov. Partnerské CK sú riadne poistené a fungujú na slovenskom, českom, nemeckom či rakúskom trhu ( podľa touroperátora) niekoľko rokov.

Služby cestovnej agentúry poskytuje prevádzka FUN TOUR na totožnej adrese ako sídlo spoločnosti PROfun, s.r.o.

II. Cena zájazdu

Ceny u nás zakúpených zájazdov a podmienky predaja / bonusy, zľavy, akcie/, sú rovnaké ako u partnerskej cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje.

III. Objednávka

a/ Výber zájazdu

Zákazník si prostredníctvom portálu vyberie zájazd nasledovne:

Po vyhľadaní zájazdu vo vyhľadávači zákazník posiela objednávku zájazdu spolu s požadovanými údajmi. Po obdržaní objednávky skontroluje pracovník funtour.sk v nej uvedené údaje a opraví možné odchýlky, ktoré by mohli vzniknúť exportom údajov alebo chybou pri ručnom zadaní so systému. funtour.sk si vyhradzuje právo odmietnuť spracovanie neúplných a rozporuplných objednávok bez upozornenia zákazníka.

Ak zákazník posiela nezáväznú požiadavku na kalkuláciu zájazdu, pracovník fontour.sk spracuje požiadavku zákazníka a po vzájomnej dohode realizuje záväznú objednávku.

b/ spracovanie objednávky

V prvom rade vybavujeme vždy prvú objednávku, ktorú zákazník zadal, ďalšie v poradí v ktorom ich od zákazníka príjmeme. Po preverení obsadenosti prvej objednávky v partnerskej cestovnej kancelárie informuje pracovník funtour.sk klienta o ďalšom postupe a rezervuje objednávku. Komunikácia prebieha telefonicky, e-mailom alebo faxom. V prípade, ak nie je možné potvrdiť rezerváciu požadovaného zájazdu z dôvodu jeho obsadenia, dohodne pracovník funtour.sk so zákazníkom ďalší postup.

Po úspešnej rezervácii je zákazníkovi, podľa predchádzajúcej dohody, poslaná Zmluva o obstaraní zájazdu na podpis spolu s potrebnými pokynmi na úhradu zájazdu buď e-mailom , faxom alebo poštou. Zmluva o obstaraní zájazdu sa robí vždy medzi zákazníkom a CK , ktorá zájazd organizuje, resp. s CK, ktorá Zmluvne zastupuje CK, ktorá zájad organizuje. Náklady na odoslané podklady hradí funtour.sk. Termíny pre platbu zálohy alebo doplatku sú pre zákazníka závazné a funtour.sk nezodpovedá za následky oneskorenej platby / zo strany partnerskej CK môže dôjsť oneskorenou platbou k stornu rezervácie zájazdu/. Zmluva o obstaraní zájazdu sa stáva závaznou v okamihu zaplatenia zálohy, prípadne plnej čiastky za zájazd / last minute, príp. zájazdy s odchodom do jedného mesiaca odo dňa objednávky/. Zákazník berie na vedomie, že môže dôjsť k výnimočnej situácii, kedy partnerská cestovná kancelária, ktorá organizuje zájazd, nepotvrdí alebo odmietne potvrdiť objednávku. Zmluva o obstaraní zájazdu sa stáva v tej chvíli neplatnou a zákazník má nárok na okamžité vrátenie zaplatenej čiastky. Zákazníkovi nie je možné priznať ďalšiu náhradu okrem zaplatenej čiastky. Po dohode s pracovníkom funtour.sk je možné použiť zaplatenú čiastku na úhradu iného zájazdu vybraného zákazníkom.

IV. Úhrada zájazdu

Úhrada zájazdu sa riadi platnými Všeobecnými obchodnými podmienkami organizátora zájazdu.

Výška platby je uvedená v Zmluve o obstaraní zájazdu.

Ak nie je organizatorom zájazdu určené inak, zvyčajne je možné zájazdy objednané viac ako mesiac pred uskutočnením zájazdu platiť aj zálohovo.

Platbu je možné uskutočniť:

  • prevodom na bankový účet
  • priamym vkladom na účet PROfun, s.r.o.
  • internetbankingom na účet PROfun, s.r.o.
  • v hotovosti na adrese našej prevádzky

Bankové spojenie:

Tatra banka a.s. : č.ú. 262 7777 357/1100

V niektorých prípadoch po dohode s pracovníkom funtour.sk, hradí zákazník dohodnutú čistku priamo na účet partnerskej CK.

V. Storno zájazdu

Objednávka sa stáva závaznou vykonaním platby alebo podpisom Zmluvy o obstaraní zájazdu. Prípadné zrušenie zájazdu alebo jeho preobjednanie sa riadi zmluvnými podmienkami partnerskej cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje.

VI. Pokyny na cestu

Pokyny na cestu budú zákazníkovi zaslané na základe dohody pracovníka funtour.sk a zákazníka, v závislosti od termínu odchodu na zájazd a to buď na adresu uvedenú v Zmluve o obstarávaní zájazdu, alebo si ich môže vyzdvihnúť osobu na adrese našej prevádzky. Iný spôsob doručenia je možné dohodnúť s pracovníkom funtour.sk.

VII. Osobné údaje

Zákazník poskytnutím svojich osobných údajov a odoslaním objednávky dáva súhlas so správou spracovaním a uschovaní svojich osobných údajov prevádzkovateľom serveru. Tieto činnosti budú prevádzané v súlade s právnymi predpismi, so zákonom o ochrane osobných údajov.

linky na najžiadanejšie letné dovolenkové krajiny a destinácie:

Bulharsko , Zlaté piesky , Slnečné pobrežie . Prímorsko , Pomorie , Kiten , Sozopol , Albena , Nesebar ,Kranevo , Aheloy , Nesebar - Ravda , Balčík , Elenite , Djuni , Obzor , Svätý Konstantin  , Egypt , Hurghada , Sharm El Sheikh , Taba , Makadi Bay , Marsa Alam , Grécko , Korfu , Zakynthos , Kefalónia , Kréta , Santorini , Rodos , Kos , Thassos , Lesbos , Paralia , Nei Pori , Chorvátsko , Krk , Rab , Pag , Brač , Hvar Pula , Rovinj , Medulin , Rabac , Crikvenica , Zadar , Vodice , Omiš , Brela , Baška Voda , Makarska , Tučepi , Gradac , Podgora   Španielsko  , Andalúzia , Costa Brava , Mallorca Ibiza , Formentera , Tenerife , Fuerteventura Taliansko , Bibione , Caorle , Kalábria ,Kampánia , Lido di Jesolo , Lignano , Palmová riviera, Rimini , Elba , Sardínia , Ischia , Sicília , Tunisko , Djerba , Hammamet , Mahdia , Monastir , Nabeul , Port El Kantaoui , Sousse , Tabarka  Turecko , Alanya , Antalya , Belek , Kemer , Side